BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

¿Tik dár víenas pirmádienis?

2013-05-06 | Be temos

Dar viena beprasmė diena. Beprrasmių paskaitų, pokalbių, beprasmių žingsnių, riebios kavos puodelių, pyrago. Tik tekstas buvo prasmingas. Apie tai, kokie žmonės vienas kitam svetimi. Per savo smartphone’us nei aplinkinių akių nebematome. Gal ir tiesa visa tai. Nors ir neturiu išmaniojo. Mano telefonas apdaužytas. aptrankytas ir be dangtelio. O žmonės - vis tiek svetimi. Kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad norėčiau sutikti jų kuo mažiau. Ir kuo rečiau. Užmiršti visas mandagias frazes, kuriomis bandau numarinti tavo asmeninės erdvės pažeidimo jausmą. Šiaip ar taip, mes jau ESAME svetimi. O visa kita - dėl akių.

Tapau egoiste. Arba…. egocentrike. Vis apie save ir apie save,- lyg tai kam nors rūpėtų. Mano rytai, mano miestas, mano gatvės, mano kasdien matomi žmonės, mano praleisti telefono skambučiai…. mano, mano, mano. Šį žodį apskritai reikėtų pašalinti iš kalbos. “Mano” turėtų virsti tiesiog abstrakcija, tuo, kas neapibrėžiama. Bet juk mes tokie individualistai…. jau net ir patys save beužmirštantys.

Man atrodo, kad kai kurie žmoės yra gimę liūdėti. Aš - tarp jų. Liūdesys - kaip praba - neužtušuosi ir neištrinsi.  Net jei savaitę ištempiau nerūkiusi. Net jei nusprendžiau pradėti labiau rūpintis savmi (nors juodos spalvos atsikratyti dar nepavyko), net jeigu… net jeigu kartais pavyksta save įtikinti, kad viskas gerai. Arba bent jau taip, kaip turi būti. Arba… arba kad kitaip būti negali. Hay cosas que sangran por dentro y nadie las puede notar.

Nuryju paskutinį pyrago kąsnį. Mano liūdesys sotus. Mes jau išmokom… dalintis.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (9)

 1. netvarkingai 

  tu man patinki. :)

 2. Raminta 

  :)

 3. elivdar 

  žinai, aš taip pat buvau susimąsčiusi, kad visur jau pernelyg dažnai vartoju “aš, mano, man, mane” ir t.t., bet iš kitos pusės, tai juk visai malonu. Kam atsisakyti malonumų, jei kiti neatsisako?;D o motinų teresių tipo žmonės dabar ne itin “paklausūs” ir apskritai jų mažai belikę. Tai kam čia graužtis;) Turėtum dažniau rašyti, įtaigi tavo minčių raiška,blog`o kokybę keltum;) o ir šiaip malonu kažkieno įrašuose atrasti šiek tiek savęs;)

 4. pynga 

  Per daug pažįstama…
  Sava ir svetima vienu metu, ypač dėl smartfonų. Juokingai atrodo kai kurios personos, turinčios/turintys telefoną, protingesnį (juk smart-phone) už juos pačius.

 5. Raminta 

  Elivdar, tie “aš”, “mano” ir “man” turbūt jau tapo mūsų kultūros dalimi. Ir nieko čia… Kaip kokios cigaretės. Arba mylimos vietos,- sugrįžti, nes reikia.
  Rašyčiau dažniau, jeigu ne kursinis, kurio rašyti, tiesa, dar net nepradėjau. Tokie reikalai…
  O blog’as… Vienu metu buvo jau visai nusigyvenęs, bet dabar vis pasirodo įdomių žmonių. Nors mano įrašai mane pačią visada nuvilia. Todėl kartais nuo rašymo sulaiko baimė. Gal taip kokio… “Prozako”.:)

  Pynga, taip, visiškai tau pritariu dėl tų telefonų. Todėl, jei sugestų dabartinis, tikrai nusipirkčiau kokį seną, paprastą ir su mygtukais. Tik va, bėda dabar kur nors tokį rasti…

 6. elivdar 

  Jokio nusivylimo negali būti, kai žinai, kad tikrai turi ką pasakyti, o ir su savo baime rimtai pasišnekėk, ar tikrai norėtum, kad ji tave valdytų;) Nebijok savęs pačios, kitaip tariant;) Dabar netyčiom atsiminiau filmą “Prozac nation”, bet tikiuosi, kad tavo likimas, nuotaikos ir būsena visai ne tokie, kaip tam kine;D įkvėpimo ir sėkmės;)

 7. Raminta 

  Ne, viskas gerai su tom nuotaikom… Dažniausiai.
  Ačiū!

 8. Silvija 

  Gerą vakarą/naktį, užsukau paskaityt naujo kokio tai įrašo, o puikiausiai sau tinkantį atradau senesnį. Retas atvejis, bet nusprendžiau dar ir gerą žodį pasakyt. Kaip labai viskas pažįstama, kaip rišliai skaitosi, kaip liūdna. “kartais pavyksta save įtikinti, kad viskas gerai. Arba bent jau taip, kaip turi būti. Arba… arba kad kitaip būti negali.” Ojojojojoj. Taigi. Ačiū, kad rašai ir nesibijok - visada įdomu, malonu pamatyt kažką naujo tavajam blog’e :)

 9. Raminta 

  Ačiū! Gera girdėt, kad mane (ar… mano blogą) kažkas skaito. :)


Rašyti komentarą