BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Aš noriu… keliauti (viena).

2013-08-06 | Be temos

Šiandien sėdėjau su aštuoniais centais piniginėje. Su supistais aštuoniais centais. Todėl tris stoteles ėjau pėsčiomis. O eidama supratau, kad visgi… esu (ne)laiminga.
Ir nėra čia jokių išvedžiojimų. Jokių diagnozių, depresūchų ir aukos vaidmenų. Kitaip sakant, yra kaip yra. Turbūt.
Jau mėnesį bandau pradėti mokytis italų. Iki mano išvažiavimo į Genują liko pusantro mėnesio, o mokymasis vis dar snaudžia „loading“ režimu.
Jaučiu, kad noriu keliauti. Tiesiog… pasiimti kuprinę ir išnykti. Bent jau kokiam mėnesiui. Į Šveicariją, pavyzdžiui. Viena. Skaičiau, kad Šveicarija – viena saugiausių vietų vienišam keliautojui. Tad gal visgi manęs nepagrobtų, neapiplėštų ir neišprievartautų, ką?.. O pakeleivių tai aš neieškau. Išbūti ilgiau nei tris ištisas dienas su žmogumi man – košmaras. Tad… arba-arba. Turiu dar savaitę laiko apsispręsti (per tą laiką reikia baigti tvarkyti kai kuriuos dokumentus).
Viskas čia nerišlu. Gal taip ir turi būti. Būtent tokioje stadijoje esu šiuo metu – laukiu, kol sprendimas kažkokiu būdu pats pas mane ateis. Tiesa, jau nusipirkau mažą loptopą, tik dar neturiu gero fotoaparato,- su „muiline“, dulkančia trečiame barako spintelės stalčiuje, „toli nenuvažiuosi“.
O kam man visa tai?.. Tiesą sakant, norėčiau pradėti rašyti kelionių blogą ir stebėti, kas iš to išeis. Juk keliauti vienai turėtų būti ne taip jau ir lengva. Pati sau irgi galiu atsibosti. Bet kai rašau… kai rašau, jaučiuosi taip, lyg su kuo nors kalbėčiausi (balsų galvoje dar negirdžiu, bet sulauksim ir šios „stadijos“). O ir įspūdžiais pasidalinti norisi…
Žinau, kad dabar pilna kelionių blog‘erių, gal aš čia niekam nė velnio nebūčiau įdomi, bet… visgi, jei kas nors norėtumėt „pasiskelbti“ potencialiu tokio blog‘o skaitytoju, jeigu šiaip turite kokių patarimų ar norite mane padrąsinti (?), laukiu komentarų, asmeninių žinučių arba laiškų į ramintinablog@gmail.com
p.s. Suprantu, kad šis įrašas – kažkoks „grubiai reklaminis“, bet… nuo kažko juk pradedama. O visą gyvenimą laukiant… gali nieko taip ir nesulaukti.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (3)

  1. Radvilė 

    Aš UŽ tokį tavo blog`ą!! Jau vieną turi;D

  2. M. 

    Skaityčiau tavo blog’ą :)

  3. Raminta 

    Norėčiau kažko panašaus į tai - http://viajandoporahi.com/. Čia vienos tokios keliautojos argentinietės blogas, nuo kurio paskutiniu metu negaliu atsitraukti - skaitau viską iš eilės… Labai gražus ir pats puslapio dizainas.


Rašyti komentarą