BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Epizodinis.

2013-01-22 | Be temos

Man čia skirtas tik epizodinis vaidmuo.

Miegoti važiuojant autobusu, plauti kambarį, išnešti šiukšles, mosikuojant tuščiais plastmasiniais buteliais taip tik iš savęs besijuokiant, rūkyti, vaikščioti be pirštinių, jaučiant, kaip beprotiškai šąla rankos, o grįžus kišti jas po verdančio vandens srove, užsimerkti ir kęsti skausmą. skausmą. skausmą, išplintantį po visą kūną, pasiekiantį pačias nervų šakneles ir sugrąžinantį žinojimą, kad mano venomis vis dar teka, pulsuoja, plūsta šviesiai raudonas, veikiausiai jau per silpnas patamsėti, kraujas.

Man čia skirtas tik epizodinis vaidmuo.

Penkias valandas sėdėti bibliotekoje ir iš septynių reikiamų prirašyti puslapių sukurpti tik dviejų šimtų šešiasdešimties žodžių įžangą. Žinoti, jog rytoj ten eisiu dar anksčiau. Ir sėdėsiu, sėdėsiu, sėdėsiu, nė neįsivaizduodama, kokią literatūrą naudoti. Privalau prirašyti bent jau tris lapus. Kad ir bet ko. Bet kaip… noriu ramiai miegoti. noriu ramiai miegoti. noriu ramiai miegoti. O poryt vėl laukia ankštas bibliotekos stalas ir sėdimuosius raumenis treniruojanti kėdė. Bet kas… bet kaip… nors nekenčiu, nekenčiu, nekenčiu daryti bet ko ir bet kaip. O gal čia tik sapnas. Gal rytoj pabusiu, ir viskas jau bus pasibaigę. praėję. nugrimzdę kažkur. arba pavirtę mano kraujo kūneliais. raudonaisiais. lapus pakiščiau po vandeniu. ir tekėtų, tekėtų, tekėtų rašalas, kol iš tūkstančių raidžių teliktų tik viena vandeninga juoda dėmė.

Nes man čia skirtas tik epizodinis vaidmuo.

Ši savaitė baigsis. baigsis. baigsis. O tada nubusiu. Ir gal jau nebebus šalta. Žiemos etiudai juk dažnai sapnuojami — vasarą.

Patiko (0)

Rodyk draugamsRašyti komentarą