BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Kvė-puok-

2013-01-11 | Be temos

Aš truputį myliu tango. Santūriai. Taip, lyg žiemą vaikščiotum basomis. Ir nesistebėtum. Taip, lyg sniegas tirptų tau po kojomis, kai stovėtum, rūkytum ir žvelgtum į Niekur. Žinotum, kad visi scenarijai galiausiai kada nors pasikartos. Kad šios laukimo ir ilgesio upės neišsenkančios. Kad kieno nors kito oda yra tavo oda. Kieno nors. Su batais ir karšto vyno termosu. Cinamono dvelksmu. Ore, laike, plaučiuose. O gal tai - tik iluizija. Gal iš tikrųjų žiemą niekas nevaikšto basas. Ir negeria vyno ištuštėjusiuose parkuose. Ir nedreba nuo minčių, užklumpančių lengvai išpučiant permatomą ir beregint išsisklaidantį dūmą. Bet nesvarbu. Juk tai visai nesvarbu…

Norėčiau išvažiuoti studijuoti į Argentiną. Literatūrą. Galėčiau šiek tiek daugiau Būti ten, kur svetima, o drauge - ir taip artima… Suvokiu, kad to gali niekada nebūti. Gal ir nebus. Reikia tik tylaus tango ir šiek tiek iliuijų, padedančių išgyventi šitą Laiką. Nemesti studijų. Nenukristi į smegduobes, kai viskas klostosi ne taip. Tiesiog ne taip. Lyg visi dievai būtų mane, save ir jus užmiršę. O galbūt… jais net netikiu.

Buenos Aires. Argentina. Svarbiausia - neleisti sau žinoti, kad tai netiesa. Negalvoti. Kasdien pramerkti akis, nueiti į dušą, būti susivėlusiai, vėluoti į paskaitas, nesureikšminti egzaminų, blogo oro, paviršutiniško bendravimo. Iškvėpti tuos žmones, tuos nusigėrimus ir visa, kas juoda. Iškvėpti net naktis ir papilkėjusį dangų. Užsimerkti. Užsimerkti. Užsimerkti. Apsiversti ant kito šono. Suskaičiuoti, kiek šiandien išgėrei. Ir nueiti miegoti nenusivalius tušo. Nes baigėsi vata.

Basi mes tik sapnuojame.

(Šio įrašo daina: http://www.youtube.com/watch?v=JV0gEMX0GZg)

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (2)

  1. Mindaugas 

    Šauni mergina. Tikiuosi kada nors sutiksiu tokią kaip tu.

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

  2. Raminta 

    Linkiu tau sutikti geresnę. :)


Rašyti komentarą