BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Blogų top 7 (nelemtas užmaršumas…)

2011-01-08 | Be temos

   Ne viename bloge perskaičiau įrašus apie blogų reklamos savaitę. Tiesą sakant, nė nenutuokiu, kada ji prasidėjo ir galbūt jau net spėjo pasibaigti, tačiau aš vis dėlto norėčiau “spėti į traukinį”. Kadangi blog’inu jau šiek tiek daugiau nei metus, manau, pats laikas padėkoti ir paminėti tuos, pas kuriuos “svečiuose” apsilankau reguliariai. Taigi…

   1.Baltumos blogashttp://baltuma.blogas.lt/. Jis buvo bene pirmasis, kurį pastebėjau, prisijungusi prie blogas.lt bendruomenės. Kritiškas požiūris prikausto, o argumentai neleidžia suabejoti. Visada žavėjausi žmonėmis, turinčiais tvirtą nuomonę, nepriklausomai nuo to, kokia aplinkinių žmonių reakcija į ją. Mano manymu, šis blogas - puikus to pavyzdys. Turbūt niekas negalėtų paneigti ir Baltumos talento: nors istorijų nuosekliai neskaičiau, tačiau užteko kelių skyrių “Tai nesąžininga”, kad įsivaizduočiau tai kaip potencialią knygą. Ne kartą sakiau, kad daugumai žurnalistų su tavimi tektų dar gerokai pasivaržyti. Linkiu tobulėti, nes talentą tikrai turi. :)

2.   http://linoreta.blogas.lt/ Linoreta- žmogus, per gyvenimą einantis su šypsena. Tai - vienas žaibiškiausiai išpopuliarėjusių blogų. Tačiau populiarumas neabejotinai buvo pelnytas. Vargiai atrastume dar vieną tokį optimistinį, pozityviai mąstyti skatinantį blogą, kurio bene kiekvienas įrašas - dozė geros nuotaikos. :) Labai tikiuosi, kad vieną dieną nepatingėsi surinkti savo įrašų į knygą, kurią net šiais krizės laikais tikrai nusipirkčiau. :) Savitas stilius, optimizmas ir nuoširdumas - dar vienas įrodymas, koks nepaprastas gali būti paprastumas…

3. http://beraidziu.blogas.lt/. - Le renard. Apie šį kažką pasakyti sunkiausia. Tai - tas atvejis, kuomet žodžių, atrodytų, nereikia… O gal jų tiesiog nėra. Nėra tinkamų. Tiesiog… Artima. Skoninga. Rafinuota. Žavu.

4. http://arbatajuodoji.blogas.lt/Juodosios Arbatos (tiksliau - Arbatos juodosios) blogas. Mieli, švelnūs įrašai ir nuostabios juos iliustruojančios nuotraukos. Labai tinka ankstyvais žiemos rytais. O gal…ne tik žiemos. Tiesiog tuomet, kai jautiesi kažkaip kitaip, nei visuomet… Lengvas, “plaukiantis” rašymo stilius veikia magiškai.

5. http://liuliuoti.blogas.lt/  - Redos blogas.  Įrašai, kiek pastebėjau, labai reti, tačiau kiekvienas jų - turintis savyje kažką TOKIO. Labai literatūriška. Sakyčiau, šiek tiek labiau, nei mėgėjiška. Prikausto.

6. http://hashisher.blogas.lt/ - Hashisherio blogas. Charizma, charizma, charizma. Savitas žvilgsnis į pasaulį. Ir tai man patinka. Net labai.

7. http://wineloosedhertongue.blogas.lt - Vynousmirth blogas. Žavus rašymo stilius. Dažnai jos įrašuose atrandu save. Nepaprastai apie paprastą gyvenimą…

   Tai štai, toks neilgas sąrašas. Šie - tiesiog patys skaitomiausi, tačiau tai nereiškia, kad nepraverčiu ir kitų. Kartais, skaitydama įrašus, nusistebiu, kodėl tie žmonės vis dar vadinami mėgėjais. Mano manymu, dalis jų galėtų rašyti puikias knygas. Gal ir teksto suvokimo užduotyse pagaliau vaidentųsi ne V.V. Landsbergis ir “literatūrščikų” korifėjus V. Daujotytė, o saviti Baltumos straipsniai, Linoretos eilėraščiai apie vampyrus:)) ar kita “šviežiena”. Rašykite, skaitykite, tobulėkite… Turiu vilties, kad ir mokyklinės literatūros programa galiausiai paliks Amžinąjam atilsiui Maironį ir juos pakeis kas nors aktualesnis nūdienos gyvenimui. O pakeisti tikrai yra kam…

Kūrybinio įkvėpimo visiems jums! :)

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (10)

 1. dienamiegok 

  čia top 6? :D

  Reda ir man labai patinka ;o konkrečiai iš blogas.lt bendruomenės kelčiau ją į pirmą vietą. O kas čia per reklamos savaitė?

 2. Raminta 

  Ne, čia top 7. Vieną pridėjau vėliau, nes, turiu pripažinti, gėdingai pamiršau… Bet negalėjau nepaminėti. :)
  Keliuose blog’uose perskaičiau apie blog’ų reklamos savaitę. Juose taip pat buvo išvardinti mėgstamiausi autorių tinklaraščiai, tad aš “pasivogiau” idėją. :)
  Tas vietas skirstyti iš tikrųjų sudėtinga… Kiekvienas autorius turi kažką savito, tam tikras stipriąsias puses. Redos gabumų tikrai nepaneigsi. :)

 3. baltuma 

  Ooooo! Labai didelis ačiū tau už įvertinimą. Nesu tikra, ar nusipelniau… *raudonuoja*

 4. Raminta 

  O aš esu tikra. Nėra už ką. :)

 5. Rokiškis 

  Aišku, labai gražu viskas, bet nuorodas reiktų sudėlioti, nes kol be nuorodų - tai neužbaigta - aprašomų blogų surasti kam nors neįmanoma.

  Na, bet taip ar anaip, visvie traukiu į sąrašų sąrašą pas save ir laukiu pataisytų nuorodų :-)

 6. Raminta 

  Pataisyta. :) Ačiū už pastabą.

 7. Blogų reklamos savaitė? 

  [...] ją sužinojau ką tik, ir visai netyčia štai čia, o čia sužinojau, kad ji baigiasi šiandien. Kodėl gi [...]

 8. linoreta 

  Ačiū :)

 9. Rokiškis 

  Puiku :-)

 10. vynousmirth 

  Žmonės vis labiau ir dažniau mane stebina. Dėkoju! (nežinau dėl paminėjimo ar aprašymo labiau;)


Rašyti komentarą