BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Mano raudonas pavasaris.

2013-05-02 | Be temos

Keista. Pavasaris. Troleibusų ratų cypimas, girdimas pro trylikto aukšto langą. Reikėtų pailsėti. Nuo žmonių, minčių ir apledijusių prisiminimų. Šiek tiek pasirūpinti savim. Ir gal kartais (ir vėl) pasidažyti lūpas raudonai. Nežinau, kodėl mano sąmonėje raudonos lūpos yra lipte sulipusios su balta plona cigarete. Ir vis tiek… metu. Reikia rūpesčio. Šiek tiek pavasario ir sau, ne tik troleibusams.

Dažnai jaučiuosi kvailai, nes nesuprantu to, ką kiti supranta išsyk. Pavyzdžiui, kodėl kažkas sugalvojo progas. Ir šioms būtina paklusti. Juk artėja Mamos diena. Netikėtai pasirodysiu tarpdury su puokšte rožių, ir mama labai apsidžiaugs. Juk žinau. Turėčiau jausti dėkingumą už tai, kad paleido mane į šį pasaulį. Tiesą sakant, nejaučiu. Gerbiu, myliu, bet… nesu dėkinga. Gal tarp žmonių, kurių žodžius pernelyg dažnai apgaubia tyla, taip jau būna. Todėl stovėsiu su tomis rožėmis kaip kokia išsiviepusi statula iš plastelino. Kitoj rankoj - šampano butelis. Juk taip reikia. Taip būtina, kad kiti bent vieną dieną pasijaustų laimingi. Ypač mama - žinau, kad jai to labai reikia, todėl šį savaitgalį nusispjausiu į kursinį. Pražuvėlė sugrįš. Kaip visada - trumpam. Mažyčiam dviejų dienų euforijos spektakliui. Ilgiau… ilgiau būtų tiesiog per baisu galvoti apie savo laimę. Kaip ir apie savo pavasarį.

Savo knygas, kurių pirmuosiuose puslapiuose norėčiau palikti raudonų lūpų žymę. Ir koks skirtumas, ką žmonės pagalvos. Aš juk sakiau, kad kartais jų nesuprantu. Nesuprantu visai.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (2)

  1. elivdar 

    Perskaičiusi tavo įrašą, kažkodėl ėmiau įsivaizduoti specialų raudonlūpių klubą, kur moterys kitokių lūpdažių nė iš tolo negali matyti;D matyt nevalinga asociacija gavosi su pačia savimi;D

  2. Raminta 

    Taip, tikrai pritarčiau tokio klubo įsteigimo idėjai. :)


Rašyti komentarą